panmojbogmoj

Idź do spisu treści

Menu główne

Rozdzial III - strona 25

Pan Mój Bóg Mój > Rozdzial III - KRÓLESTWO BOŻE > KRÓLESTWO BOŻE cz.2
 

1Piotr.1,24-25 Gdyż wszelkie ciało (czy to człowieka, czy zwierzęcia, czy drewno, czy metal, czy atom, czy pyłek) jest jak trawa. A wszelka chwała jego jak kwiat trawy (szybko znika). Uschła trawa i kwiat opadł. Ale słowo Pana Jezusa Chrystusa (wypowiedziana Myśl) trwa na wieki. A jest to Słowo, które wam zostało zwiastowane. Ludzie zostali oszukani przez kościół, który sam nie chce przyjąć Królestwa Duchowego Pana Jezusa Zbawiciela i innym nie pozwala. Wykorzystuje ludzi dla własnej korzyści i to jawnie na oczach całego świata.
Mat.23,13
Biada wam uczeni w Piśmie, faryzeusze tego świata, obłudnicy, że zamykacie Królestwo Niebios przed ludźmi, albowiem sami nie wchodzicie ani nie pozwalacie wejść tym, którzy wchodzą. To właśnie kościół zagrabił własność Pana Jezusa Boga Wszechmogącego, zagrabił Słowo Boże tj. Biblię. Do dzisiejszego dnia trzyma pod zamknięciem Pisma, które mogłyby pomóc w odkryciu oszustwa jakiego się dopuszcza. Cały czas wywiera nacisk na ludzi pod groźbami klątwy kościoła, pod presją, dopuszczając się przelewu krwi i gwałtu, zatrzymując to co należy do Zbawiciela Boga. Tak o was mówi Pan Jezus:
Mat.23,14-15
Biada wam uczeni w Piśmie  obłudnicy, że pożeracie domy wdów i to pod przykrywką długich modlitw (za wdowi grosz), dlatego otrzymacie surowy wyrok. Obchodzicie morze i ląd, aby pozyskać jednego współwyznawcę, a gdy nim zostanie, czynicie go synem piekła dwakroć gorszym niż wy sami. Oszukujecie ludzi szukając chwały dla instytucji kościoła a nie szukacie chwały dla Świętej Osobowości Osoby Pana Jezusa Chrystusa. Pan Jezus zbudował żywą świątynię , której jest Głową, dlatego uwielbiony jest Umysł Święty za wszystkie dzieła, które wymyślił i ich dokonał także w swoich wiernych. Kłamstwem jest:
Mat.23,16
Kto by przysiągł na kościół to nic: ale kto by przysiągł na złoto kościoła ten jest związany przysięgą. Jeśli ktoś przysięga na kościół przysięga też na tego, który tam mieszka. Jeśli Pan Bóg nie mieszka w kościołach ręką ludzką budowanych
Dz.7,48
to mieszka tam inny bóg, bóg tego świata -szatan, który jest ojcem kłamców i wszystko z tego ołtarza jest nieczyste.
Jan8,44
Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. Tak jak wy pełniący służbę w kościołach, kłamiecie i mamicie tym co widzą ludzkie oczy tj. złotem, srebrem, szkarłatem i purpurą, szopkami, choinkami itp. Jeśli zaś kto przysięga na świątynię żywą to przysięga na tego Ducha Świętego Chrystusowego Pocieszyciela Ducha Prawdy, który w niej mieszka, którego świat i ci, którzy do świata należą przyjąć nie mogą bo Pana Jezusa nie widzą i nie znają.
Jan14,16-18
A więc jeszcze raz:
Mat.23,21-24
Kto przysięga na świątynię (żywą) przysięga na nią i na tego, który w niej mieszka. I kto przysięga na niebo przysięga na tron Boży i na Tego, który na nim zasiada. Biada wam uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, że dajecie dziesięcinę z mięty i z kopru, i z kminku a zaniedbujecie tego co ważniejsze w zakonie (w przykazaniach): sprawiedliwości, miłosierdzia i wierności (czyli zakonu duchowego), te rzeczy należało czynić a tamtych nie zaniedbywać. Ślepi przewodnicy! Przecedzacie komara, a połykacie wielbłąda. Wy, którzy macie upodobanie we wszelkim bałwochwalstwie możecie dobrze ludzi prowadzić?! Powinniście uczyć, że nie należy zginać kolan przed bałwanem, który jest dziełem rąk ludzkich, który jest bezradny bo nie ma w nim żadnego ducha, jest bez rozumu, ale że należy zginać kolana przed Panem Jezusem Bogiem Wszechmogącym, Królem, który jest w niebie siedząc na tronie Bożym. Tak jak do obłudnych żydów zwracał się kiedyś  Jezus tak i wy poszliście tą samą drogą obłudy. A teraz wy umiłowani,  te słowa Pana Jezusa, który wybrał  z tego śmietniska i chce dać wam dział w swoim Królestwie wiekuistym.
Mat.15,7-10
Obłudnicy! Dobrze prorokował o was Izajasz w słowach: Lud ten czci mnie wargami, ale serce ich daleko jest ode mnie. Daremnie mi jednak cześć oddają, głosząc nauki, które są nakazami ludzkimi. I przywoławszy lud do siebie rzekł im: Słuchajcie i zrozumiejcie. Zrozumiejcie umiłowani!
Mat.15,14
Ślepi są przewodnikami ślepych, a jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną. Patrzcie i zrozumiejcie, że kamień jest tylko kamieniem, drewno drewnem, bałwan bałwanem, placek z mąki nie jest ciałem Chrystusowym tylko plackiem, którego po zjedzeniu wydala się z pozostałymi nieczystościami z organizmu. Mądry nie wiesza narzędzia zbrodni na ścianie, na swojej szyi, uszach itp. Czym różni się krzyż, od noża, szubienicy, pistoletu, trucizny. Czy takie rzeczy też wieszacie na ścianach, a na szyi powiesisz na złotym łańcuszku nóż, którym zabito twoje dziecko? Czy pistolet nosisz na szyi bo nim zabito twego ojca? Kto może patrzeć na zdjęcia zmasakrowanych zwłok swoich bliskich, czy bliźnich? Dlaczego wieszacie na ścianach obrazy przedstawiające męczeńską śmierć Pana Jezusa? Dlaczego wystawiacie krzyże ze zwłokami ukrzyżowanego człowieka? Czy w tym się lubujecie? Obrzydliwe jest, jeśli ktoś namiętnie wpatruje się w obraz przedstawiający zamordowanego człowieka! Daliście sobie wmówić, że wizerunki krzyża i obrazy przedstawiające zbrodnię są znakami przynależności do Pana Jezusa! A ja wam mówię! Każdego zbrodniarza poznasz po tym, że ma przy sobie narzędzie zbrodni, jeśli krzyż stał się narzędziem zbrodni Zbawiciela Pana Jezusa i nie tylko, bo wielu ludzi ukrzyżowano, to kim jest człowiek noszący go przy sobie w kieszeni, mający go w domu na ścianie? Tylko psychopaci mają zdjęcia swoich zamordowanych ofiar. Czy tego nie można zrozumieć, że jest to obrzydliwość!? Dlatego weźcie sobie do serca, że:
Jer.10,14-15
Głupi jest każdy człowiek i bez rozumu (bezbożny) na wstyd naraża się każdy złotnik z powodu bałwana (złotego krzyżyka, medalika itp.), gdyż złudą są i bez życia (ducha) jego odlane bożki. Są nicością, dziełem wartym śmiechu, które w czasie swego nawiedzenia poginą.
Jer.10,3-12
Gdyż bóstwa ludów są marnością. Są dziełem rąk rzemieślnika pracującego dłutem w drzewie ściętym w lesie. Które przyozdabiają srebrem i złotem umacniają gwoździami i młotami, aby się nie chwiało. Są jak straszak na polu ogórkowym, nie mówią, trzeba je nosić, bo nie mogą chodzić. Nie bójcie się ich, bo nie mogą szkodzić, lecz nie mogą też nic dobrego uczynić. Tobie nikt nie dorówna Panie Jezu Zbawicielu! Jesteś Wielki i wielkie jest w mocy Twoje imię. Któż by się nie bał Ciebie Królu Narodów? Tak, Tobie się to należy (chwała i bojaźń), gdyż wśród wszystkich mędrców narodów (nawet jeśli zasiadają na tronach) i wśród wszystkich ich królów (władców, prezydentów) nie ma takiego jak Ty Panie Jezu Boże Wszechmogący. Wszyscy co do jednego są głupi i nierozumni (bezbożni); niedorzecznością jest cześć oddawana drewnu (lub człowiekowi siedzącemu na tronie).Srebro cienko sklepane sprowadzone z Tarszyszu, a złoto z Ofiru to dzieło rzemieślnika i rąk złotnika, ich szata jest z błękitnej i czerwonej purpury. Wszystko to jest robota znawców (dzieła sztuki znanych światu artystów) Ale Pan Jezus Chrystus jest prawdziwym Bogiem. On jest Bogiem Żywym i Królem Wiecznym Od Jego gniewu drży ziemia, a narody nie mogą znieść Jego groźby. Tak mówcie o nich (wszyscy mądrzy): bogowie, którzy nie stworzyli nieba ani ziemi zginą z ziemi i spod tego nieba. Pan Jezus Bóg Wszechmocny stworzył ziemię swoją mocą, utwierdził okrąg ziemi swoją mądrością, a swoim Rozumem Świętym (Duchem Świętym) rozpostarł niebiosa.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego